11 | 11 | 2019

Dzień Mamy i Taty

26 i 27 maja 2014r. w przedszkolu obchodzony był uroczyście Dzień Mamy i Taty. Uroczystość tą w sposób szczególny przeżywały zarówno dzieci, jak i rodzice. Rodzice mogli podziwiać swoje pociechy w specjalnie przygotowanych występach artystycznych.

Przedszkolaki recytowały okolicznościowe wiersze, wyrażając w ten sposób swoje uczucia przywiązania, miłość, szacunek i wdzięczność za trud wychowania. Nie zabrakło piosenek o tematyce rodzinnej. Dzieci zaprezentowały również umiejętności taneczne. Podczas montaży słowno - muzycznych adresowanych do rodziców na twarzach mam i tatusiów gościł uśmiech, a czasem wzruszenie. Przedszkolaki w podzięce podarowały rodzicom własnoręcznie wykonane laurki i upominki.

tekst i foto: Marta Grabowska